Szkolenia Kancelarii
Ostrowski i Wspólnicy

Seminarium „Handlujesz z zagranicą? Zadbaj o swoje interesy – czyli jak być bezpiecznym w obrocie międzynarodowym”.


Kujawsko-Pomorskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (K-PCOIE) przu Urzędzie Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Kancelaria Ostrowski i Wspólnicy mają zaszczyt zaprosić na Seminarium „Handlujesz z zagranicą? Zadbaj o swoje interesy – czyli jak być bezpiecznym w obrocie międzynarodowym”.

 

miejsce: siedziba Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu przy Palcu Teatralnym 2 (patio, 1p.)
data i godzina: 11 września 2018 roku, godz. 9:30

 

DO KOGO SKIEROWANE JEST SEMINARIUM?
Wydarzenie skierowane jest do polskich przedsiębiorców z różnych branż, prowadzących wymianę handlową z zagranicą lub planujących ekspansję na zagraniczne rynki.

 

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?
Uczestnicy seminarium poznają odpowiedzi na pytania nasuwające się przy konstruowaniu umów z zagranicznymi (w tym z niemieckimi) partnerami handlowymi:

  • jak uchronić się przed pułapkami kryjącymi się w umowach?
  • jakich nie popełnić w nich podstawowych błędów?
  • w jaki sposób tworzyć wybrane klauzule do umów z zagranicznymi kontrahentami, aby zapewnić w nich maksymalną ochronę interesów?
  • jak wygląda dochodzenie należności poza granicami Polski?

 

W tym celu prelegenci dokonają praktycznej analizy przykładowych stanów faktycznych (kazusów), na podstawie których zostaną omówione typowe zagadnienia prawne pojawiające
się w międzynarodowym obrocie prawnym, zwracając przy tym m.in. uwagę na zwyczaje handlowe, typowe klauzule oraz ogólne warunki umów stosowane przy ich zawieraniu.

 

PROGRAM
Agenda seminarium jest dostępna tutaj –> Program seminarium

Elektroniczna wersja zaproszenia dostępna jest tutaj –> ZAPROSZENIE

 

ZGŁASZANIE UDZIAŁU
Z uwagi na uwarunkowania organizacyjne uprzejmie prosimy o zgłaszanie uczestnictwa do 7 września 2018 r. (Liczba uczestników ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.)
Rejestracja uczestników jest możliwa za pośrednictwem elektronicznego formularza, dostępnego TUTAJ

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

KONTAKT W SPRAWIE SEMINARIUM:

Kujawsko-Pomorskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (K-P COIE), e-mail: j.wisniewska@kujawsko-pomorskie.pl, tel. 56 62 18 751.

3 / 9 / 2018

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Poprzez kliknięcie przycisku „Akceptuj", bądź „X", wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej o możliwościach zmiany ich ustawień, w tym ich wyłączenia, przeczytasz w naszej Polityce prywatności.
AKCEPTUJ