Wydarzenia Kancelarii
Ostrowski i Wspólnicy

„Partnerstwo innowacyjne – szansa na rozwój biznesu” – relacja z wydarzenia


W dniu 23 października 2018 roku w Bydgoszczy odbyło się seminarium „Międzynarodowe zamówienia publiczne na innowacyjne produkty i usługi” zorganizowane Kujawsko-Pomorskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (K-PCOIE) przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

 

Prelegenci reprezentujący Urząd Zamówień Publicznych, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju podzielili się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniami na temat transakcji na innowacje zawieranymi pomiędzy sektorem publicznym i prywatnym w międzynarodowym otoczeniu.

 

Wystąpienie mecenas Emilii Florek z naszej Kancelarii poświęcone było partnerstwu innowacyjnemu i szansom jakie daje ono przedsiębiorcom, który chcą rozwijać swój biznes oferując innowacyjne produktu i usługi.

 

Poniżej fotorelacja z wydarzenia.

 

24 / 10 / 2018

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Poprzez kliknięcie przycisku „Akceptuj", bądź „X", wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej o możliwościach zmiany ich ustawień, w tym ich wyłączenia, przeczytasz w naszej Polityce prywatności.
AKCEPTUJ