Natalia Żuchowska

konsultant prawny

Specjalizacje

O sobie

Konsultant podatkowy. Urodzona w Golubiu-Dobrzyniu. Od 2005 roku związana z Toruniem, gdzie ukończyła IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W trakcie studiów była członkiem Koła Naukowego Publicznego Prawa Gospodarczego UMK oraz beneficjentką stypendium Rektora UMK dla najlepszych studentów. Pracę magisterską na kierunku doradztwo podatkowe pt. Odpowiedzialność karna skarbowa za uchylanie się od opodatkowania, napisaną pod kierunkiem prof. dr. hab. V. Konarskiej-Wrzosek obroniła w 2016 roku w Katedrze Prawa Karnego i Kryminologii WPIA UMK. W 2014 roku związana z instytucją zajmującą się wdrażaniem instrumentów współfinansowanych z budżetu Unii Europejskiej oraz udzielającą pomocy ze środków krajowych. Podczas studiów doświadczenie zawodowe zdobywała odbywając praktyki w organach podatkowych oraz kancelarii prawnej. Z Kancelarią Ostrowski i Wspólnicy związana od 2015 roku. Prywatnie pasjonatka historii Wielkiej Brytanii, szczególnie zainteresowana dziejami Wojny Dwóch Róż oraz epoką Tudorów. Miłośniczka muzyki filmowej oraz musicali.

Specjalizacja / zainteresowania zawodowe

W Kancelarii zajmuje się obsługą Klientów w sferze szeroko pojętych podatków. Zainteresowania zawodowe skoncentrowane przede wszystkim wokół prawa podatkowego, ze szczególnym uwzględnieniem problematyki postępowań podatkowych i sądowoadministracyjnych.

 

Organizacje

 

Języki

angielski

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Poprzez kliknięcie przycisku „Akceptuj", bądź „X", wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej o możliwościach zmiany ich ustawień, w tym ich wyłączenia, przeczytasz w naszej Polityce prywatności.
AKCEPTUJ