Marcin Will

radca prawny

Specjalizacje

O sobie

Radca prawny. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Wykonuje zawód radcy prawnego od 2008 roku. Arbiter Sądu Polubownego przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Bydgoszczy. Od kilkunastu lat zajmuje się obsługą prawną przedsiębiorców, spółek komunalnych i klientów indywidualnych. Praktykę w zawodzie rozpoczął będąc jeszcze na studiach prawniczych, którą kontynuował przez cały okres aplikacji radcowskiej. Świadczył usługi w kancelariach o różnych profilach działalności oraz w ramach indywidualnej praktyki. Współpracę z zespołem Kancelarii Ostrowski i Wspólnicy podjął w 2014 roku. Prywatnie miłośnik muzyki i aktywnego trybu życiu. Jego pasją jest wspinaczka skałkowa. Wielki fan piłki nożnej.

 

Specjalizacja / zainteresowania zawodowe

W Kancelarii zajmuje się obsługą Klientów z sektora administracji publicznej i jednostek samorządu terytorialnego. Posiada bogate doświadczenie w sprawach dotyczących nieruchomości oraz w prowadzeniu jako pełnomocnik procesów cywilnych w sporach dotyczących szkód osobowych i majątkowych oraz rozliczeń robót budowlanych. Ekspert w dziedzinie prawa procesowego.

 

Organizacje

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Bydgoszczy

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Poprzez kliknięcie przycisku „Akceptuj", bądź „X", wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej o możliwościach zmiany ich ustawień, w tym ich wyłączenia, przeczytasz w naszej Polityce prywatności.
AKCEPTUJ