Katarzyna Wiertlewska

konsultant prawny

Specjalizacje

O sobie

Konsultant prawny Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku prawo oraz europeistyka. W okresie studiów organizowała oraz uczestniczyła w ogólnopolskich i międzynarodowych konferencjach naukowych poświęconych tematyce prawno – unijnej. W 2012 roku odbyła staż w Parlamencie Europejskim w Brukseli. Członkini ogólnopolskiego projektu autorstwa Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej, Rzecznika Praw Studenta i Stowarzyszenia Rzeczników Konsumentów w przedmiocie analizy zgodności z prawem wzorców umownych stosowanych przez szkoły wyższe w Polsce. Z Kancelarią Ostrowski i Wspólnicy związana od 2015 roku

 

Specjalizacja / zainteresowania zawodowe

W Kancelarii Ostrowski i Wspólnicy zajmuje się głównie windykacją należności w postępowaniu sądowym i pozasądowym w kraju i za granicą. Prowadziła z sukcesem sprawy windykacyjne przedsiębiorstw między innymi w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Estonii we współpracy z tamtejszymi kancelariami komorniczymi. Ponadto koordynuje postępowania z zakresu prawa restrukturyzacyjnego oraz upadłościowego.

 

Organizacje

 

Języki

angielski, francuski

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Poprzez kliknięcie przycisku „Akceptuj", bądź „X", wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej o możliwościach zmiany ich ustawień, w tym ich wyłączenia, przeczytasz w naszej Polityce prywatności.
AKCEPTUJ