Marta Trzeciak

radca prawny

Specjalizacje

O sobie

Radca prawny. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu w roku 2013. W trakcie studiów nabywała praktykę w różnych obszarach prawa w podmiotach takich, jak spółka Skarbu Państwa, sąd powszechny, czy kancelaria radców prawnych. Praca magisterska obroniona w Katedrze Prawa Finansów Publicznych pod kierunkiem prof. dr hab. Bogumiła Brzezińskiego. W 2017 roku zdała egzamin radcowski uzyskując drugi wynik w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Toruniu. Z Kancelarią Ostrowski i Wspólnicy związana od 2013 roku.

 

Specjalizacja / zainteresowania zawodowe

W kancelarii zajmuje się obsługą Klientów przede wszystkim z branży budowlanej, polegającą między innymi na prowadzeniu postępowań sądowych, kierowaniu pism do innych uczestników procesu budowlanego oraz sporządzaniu i opiniowaniu umów. Ponadto posiada doświadczenie w prowadzeniu sporów podatkowych zarówno na etapie postępowania podatkowego, jak i postępowania sądowoadministracyjnego. Obecnie zajmuje się także bieżącą obsługą organów administracji publicznej.

 

Organizacje

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Toruniu.

 

Język

angielski

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Poprzez kliknięcie przycisku „Akceptuj", bądź „X", wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej o możliwościach zmiany ich ustawień, w tym ich wyłączenia, przeczytasz w naszej Polityce prywatności.
AKCEPTUJ