Agnieszka Tomaszewska

konsultant

Specjalizacje

O sobie

Konsultant prawny, dyplom magistra prawa obroniła w Katedrze Praw Człowieka i Prawa Europejskiego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Podczas studiów doświadczenie zdobywała w Kancelarii Radców Prawnych, obsługującej jednostkę samorządu terytorialnego oraz w Kancelarii Adwokackiej, której obszar działalności koncentrował się na prawie cywilnym i prawie karnym. W trakcie studiów udzielała bezpłatnych porad prawnych w ramach Studenckiej Poradni Prawnej, a w latach 2013-2014 była członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa. Prywatnie interesuje się literaturą faktu oraz sportem, w szczególności jazdą konną.

 

Specjalizacja / zainteresowania zawodowe

Swoje zainteresowania rozwija w kierunku prawa gospodarczego oraz prawa spółek handlowych. W Kancelarii Ostrowski i Wspólnicy wspiera dział prawa korporacyjnego, pomagając w bieżącej obsłudze spółek prawa handlowego. Wykonuje również czynności związane z postępowaniami egzekucyjnymi. Ponadto koordynuje administracją oddziału Kancelarii w Gdyni.

 

Organizacje

 

Języki

Angielski

 

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Poprzez kliknięcie przycisku „Akceptuj", bądź „X", wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej o możliwościach zmiany ich ustawień, w tym ich wyłączenia, przeczytasz w naszej Polityce prywatności.
AKCEPTUJ