Adam Rozalski

dział marketingu, dział IT

Specjalizacje

O sobie

Absolwent V Liceum Ogólnokształcącego w Toruniu. Karierę zawodową rozpoczął w 1991 roku w Fundacji Sztuki Współczesnej TUMULT, współorganizując 1 Festiwal Sztuki Współczesnej połączony z festiwalem filmowym CAMERIMAGE. Od 1994 roku nieprzerwanie związany z pracą w działach marketingu, sprzedaży, promocji i reklamy oraz administracji i zarządzania – zarówno na rynku produktów, jak i usług. Doświadczenie i wiedzę zdobywał zarówno w dużych korporacjach, jak i niewielkich, specjalistycznych firmach rodzinnych. Koordynował sprzedaż, strategie marketingowe, prace działu promocji i reklamy, zarządzanie i logistykę firm. Absolwent wielu warsztatów, szkoleń i seminariów z zakresu marketingu i zarządzania oraz promocji i reklamy, (m.in. „Nowoczesne zarządzanie marketingowe” we Francuskim Instytucie Zarządzania w Warszawie, ”Zarządzanie jakością zgodnie z wytycznymi i wymaganiami rodziny norm ISO serii 9000”, „Google AdWords”). Prywatnie mąż i tata. Posiadacz stada psów i kota. Ogrodnik amator. Pasjonat muzyki i gry na instrumentach wszelakich.

 

Specjalizacja / zainteresowania zawodowe

Koordynator IT. W Kancelarii administruje wybranymi strukturami spółki. Koordynuje, wdraża oraz tworzy strategie i działania promocyjno-reklamowe, współtworzy komórkę controllingu spółki. Pełnomocnik ds. floty samochodowej. Na bieżąco śledzi i przyswaja wiedzę z zakresu nowych technologii i systemów informatycznych wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem.

 

Języki

niemiecki, angielski (podstawowy)

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Poprzez kliknięcie przycisku „Akceptuj", bądź „X", wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej o możliwościach zmiany ich ustawień, w tym ich wyłączenia, przeczytasz w naszej Polityce prywatności.
AKCEPTUJ