Joanna Pinkowska

radca prawny

Specjalizacje

O sobie

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Przez cztery lata pracowała, jako asystent sędziego w Sądzie Rejonowym w Wydziale cywilnym. Już w czasie aplikacji radcowskiej, a następnie jako radca prawny, zajmowała się bieżącą obsługą spółek kapitałowych, w tym notowanych na giełdzie, w szczególności z zakresu prawa pracy. Radca prawny od 2011 roku. Z Kancelarią Ostrowski i Wspólnicy związana od 2016 roku. Prywatnie interesuje się architekturą wnętrz i od zawsze kocha tańczyć.

 

Specjalizacja / zainteresowania zawodowe

Specjalizuje się w prawie cywilnym oraz prawie pracy. Reprezentuje klientów w sporach sądowych. Współpracowała, jako doradca prawny przy prowadzeniu procesów restrukturyzacyjnych spółek kapitałowych, w tym procesach zwolnień grupowych. Posiada wysokie umiejętności negocjacyjne, które szczególnie wykorzystuje w trakcie rozmów ze związkami zawodowymi.

 

Organizacje

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Bydgoszczy

 

Języki

angielski

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Poprzez kliknięcie przycisku „Akceptuj", bądź „X", wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej o możliwościach zmiany ich ustawień, w tym ich wyłączenia, przeczytasz w naszej Polityce prywatności.
AKCEPTUJ