Marcin Pietrusiński

doradca podatkowy

Specjalizacje

O sobie

Doradca podatkowy. W latach 1998-2013 studiował na Wydziale Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, na specjalności Finanse i rachunkowość przedsiębiorstw. W latach 2010 roku ukończył studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu o specjalności Podatki. Wpisany na listę doradców podatkowych w 2013 r. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. jako pracownik merytoryczny Urzędu Kontroli Skarbowej w Bydgoszczy, gdzie był zatrudniony w latach 2010 – 2015. W 2011 r. złożył z wynikiem pozytywnym przed Generalnym Inspektorem Kontroli Skarbowej egzamin na stanowisko inspektora kontroli skarbowej. Prywatnie pasjonuje się rajdami samochodowymi.

 

Specjalizacja / zainteresowania zawodowe

W Kancelarii zajmuję się obsługą Klientów w zakresie bieżącego doradztwa podatkowego jak również reprezentuje Klientów w sporach przed organami podatkowymi i sądami administracyjnymi jako pełnomocnik. Specjalista w zakresie prawa podatkowego zarówno w sferze doradztwa jak również sporów z organami podatkowymi jako pełnomocnik.

 

Organizacje

Krajowa Izba Doradców Podatkowych

 

Języki

angielski

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Poprzez kliknięcie przycisku „Akceptuj", bądź „X", wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej o możliwościach zmiany ich ustawień, w tym ich wyłączenia, przeczytasz w naszej Polityce prywatności.
AKCEPTUJ