Anna Nowińska

kierownik sekretariatu

Specjalizacje

O sobie

Absolwentka informacji naukowej oraz podyplomowych studiów bezpieczeństwa wewnętrznego w zakresie ochrony informacji niejawnych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Posiada certyfikat ukończenia kursu kierownika kancelarii tajnej. Prywatnie czerpie radość i satysfakcję z bycia mamą, popierając ideę rodzicielstwa bliskości. Odpoczywa przy kryminałach, interesuje się literaturą poruszającą problematykę otaczającego świata i relacji międzyludzkich. W wolnych chwilach jeździ na rowerze, marzy o podróży do Australii i Oceanii.

 

Specjalizacja / zainteresowania zawodowe

Z zespołem Kancelarii Ostrowski i Wspólnicy sp. k. związana od 2010 roku. Obecnie kieruje pracą sekretariatu. Dba, aby w swoich codziennych obowiązkach zapewnić sprawne i efektywne funkcjonowanie całego biura. Zaangażowana w politykę bezpieczeństwa ochrony danych osobowych Kancelarii.

 

Języki

angielski

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Poprzez kliknięcie przycisku „Akceptuj", bądź „X", wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej o możliwościach zmiany ich ustawień, w tym ich wyłączenia, przeczytasz w naszej Polityce prywatności.
AKCEPTUJ