Jakub Kamionka

sekretarz, konsultant ds. windykacji

Specjalizacje

O sobie

Konsultant ds. windykacji, Sekretarz Oddziału w Bydgoszczy. Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu Wydział Finansów i Zarządzania w Bydgoszczy na kierunku Administracja w specjalności Administracja Samorządowa. Z Kancelarią Ostrowski i Wspólnicy sp.k. związany od 2011r. W latach 2010-2011 pracował na stanowisku asystenta ds. organizacyjno-prawnych w Kancelarii Prawnej. W 2017r. wolontariusz w fundacji Fundacja Pomocy Dzieciom Daj Abyś Dostał. Pasjonuje się historią – w szczególności II Wojną Światową, filmem – jako widz i sportem – obecnie jako kibic, wcześniej aktywnie uprawiał piłkę nożną, pływanie oraz jazdę na rowerze.

 

Specjalizacja / zainteresowania zawodowe

Kieruje obsługą organizacyjno-prawną oddziału Kancelarii w Bydgoszczy w tym prowadzi bieżącą obsługę sekretariatu. Zajmuje się obsługą spraw w zakresie dochodzenia wierzytelności od etapu przedsądowego po etap egzekucyjny. Współdziała z działem IT Kancelarii w kwestiach wprowadzania w Oddziale Kancelarii nowych programów oraz nowych urządzeń. Organizuje działania związane z udziałem Kancelarii w przetargach, w tym w trybie ustawy Prawo zamówień publicznych.

 

Języki

angielski

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Poprzez kliknięcie przycisku „Akceptuj", bądź „X", wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej o możliwościach zmiany ich ustawień, w tym ich wyłączenia, przeczytasz w naszej Polityce prywatności.
AKCEPTUJ