Agnieszka Górna

radca prawny

Specjalizacje

O sobie

Radca prawny, broker ubezpieczeniowy, mediator. Urodzona w Toruniu, gdzie ukończyła V Liceum Ogólnokształcące, a następnie studia prawnicze na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Pracę magisterską obroniła w katedrze prawa cywilnego, kierowaną przez profesora Mirosława Bączyka. W latach 2007-2011 odbyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Toruniu. W 2011 r. złożyła egzamin radcowski. Karierę zaczynała, podejmując pracę na czwartym roku studiów, w jednej z największych w Polsce firm brokerskich. W 2004 r. złożyła egzamin brokerski przed Komisją Nadzoru Ubezpieczeń i Funduszy Emerytalnych (KNUiFE). Przez lata związana z rynkiem ubezpieczeń majątkowych, w szczególności zaangażowana w obsługę spółek sektora energetycznego i medycznego. Odbyła liczne szkolenia z zakresu sprzedaży, negocjacji, prezentacji. Brała udział w międzynarodowych konkursach marketingowych. Poszerzając swoje zainteresowania związane z komunikacją i psychologią w biznesie, w 2017 r. odbyła szkolenie i zyskała uprawnienia do wykonywania zawodu mediatora. Prywatnie mama dwójki dzieci i społecznik. Od 2016 roku w zarządzie Rady Okręgu Chełmińskie Przedmieście, jednostki pomocniczej Gminy Miasta Torunia. Pasjonuje się literaturą z zakresu psychologii i rozwoju osobistego. W wolnych chwilach tańczy zumbę.

 

Specjalizacja / zainteresowania zawodowe

W Kancelarii zajmuję się obsługą Klientów z branży ubezpieczeniowej oraz sprawami z zakresu dochodzenia odszkodowań i windykacji roszczeń. W pracy z Klientami stara się szukać polubownego sposobu zakończenia sporów. Wierzy w potęgę komunikacji. Zaangażowana w działania marketingowe Kancelarii, związane z kreowaniem wizerunku, komunikacją marki oraz business development.

 

Organizacje

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Toruniu

 

Języki

angielski (Business English Certificate (BEC) Higher)

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Poprzez kliknięcie przycisku „Akceptuj", bądź „X", wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej o możliwościach zmiany ich ustawień, w tym ich wyłączenia, przeczytasz w naszej Polityce prywatności.
AKCEPTUJ