Agnieszka Frączkowska

konsultant

Specjalizacje

O sobie

Konsultant w zakresie prawa własności intelektualnej. Ukończyła IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu, a następnie studia prawnicze na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Pracę magisterską zatytułowaną „Utwór architektoniczny jako przedmiot prawa autorskiego” obroniła w Katedrze Prawa Cywilnego i Międzynarodowego Obrotu Gospodarczego w 2017 roku. Podczas studiów angażowała się w liczne inicjatywy studenckie, przewodnicząc Kołu Naukowemu Publicznego Prawa Gospodarczego oraz organizując seminaria i konferencje naukowe, także o zasięgu ogólnopolskim. Doświadczenie zawodowe zdobywała w urzędach jednostek samorządów terytorialnych oraz kancelariach prawnych. Prywatnie, jako wolontariuszka zajmowała się organizacją szkoleń i kursów dla młodzieży współpracując przy tym z fundacjami i przedsiębiorstwami, zarówno o zasięgu krajowym, jak i międzynarodowym. Od kilku lat współtworzy jeden z największych w Europie festiwali fantastyki. W wolnych chwilach praktykuje jogę i zaczytuje się w kryminałach.

 

 Specjalizacja / zainteresowania zawodowe

W Kancelarii zajmuję się sprawami z zakresu własności intelektualnej, z naciskiem na prawo autorskie i prawo znaków towarowych. W pracy z Klientami kładzie duży nacisk na efektywną i przejrzystą komunikację.

 

Organizacje

 

Języki

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Poprzez kliknięcie przycisku „Akceptuj", bądź „X", wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej o możliwościach zmiany ich ustawień, w tym ich wyłączenia, przeczytasz w naszej Polityce prywatności.
AKCEPTUJ