Piotr Folgier

radca prawny

Specjalizacje

O sobie

Radca prawny od 2003 roku. W 1998 roku ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. W Kancelarii zajmuje się obsługą prawną przedsiębiorców m. in. z branży spożywczej, zbrojeniowej oraz deweloperskiej. Bogate doświadczenie w obsłudze sektora prywatnego łączy ze znajomością prawa administracyjnego wynikającą z wieloletniego prowadzenia obsługi prawnej jednostek samorządu terytorialnego. Prowadzi bieżącą obsługę Klientów kancelarii w zakresie prawa kontraktów, prawa spółek. Ukończył Podyplomowe Studia Prawa Własności Intelektualnej na Uniwersytecie Warszawskim.

 

Specjalizacja / zainteresowania zawodowe

Specjalizuje się w prawie kontraktów, w tym negocjowaniem umów z sieciami handlowymi, outsourcingiem usług, oceną rozwiązań ograniczających konkurencję, sporządzaniem i negocjowaniem umów najmu w branży spożywczej i deweloperskiej. Posiada duże doświadczenie w zakresie prowadzeniu postępowań z zakresu prawa cywilnego, handlowego, administracyjnego i sądowo-administracyjnego.

 

Organizacje

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Toruniu

 

Języki

angielski

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Poprzez kliknięcie przycisku „Akceptuj", bądź „X", wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej o możliwościach zmiany ich ustawień, w tym ich wyłączenia, przeczytasz w naszej Polityce prywatności.
AKCEPTUJ