Piotr Bieniek

radca prawny, wspólnik zarządzający

Specjalizacje

Multimedia

 

O sobie

Radca prawny. Współzałożyciel i wspólnik zarządzający Kancelarii Ostrowski i Wspólnicy. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Koordynator Działu Prawa Korporacyjnego i Gospodarczego. Doradza przedsiębiorcom nieprzerwanie od 1999 r. Uczestniczył w radach nadzorczych spółek, był członkiem Komisji Rewizyjnej Okręgowej Izby Radców Prawnych w Toruniu.

 

Specjalizacja / zainteresowania zawodowe

Ekspert z zakresu prawa korporacyjnego i gospodarczego. Planuje i przeprowadza procesy powoływania i modelowania struktur korporacyjnych; łączenia, podziału i przekształceń podmiotów; restrukturyzacji kapitałowych, związanych ze zmianami składu wspólników itp. Doradza w zakresie umów strategicznych przedsiębiorstw; nabywania/zbywania akcji lub udziałów w spółkach; nabywania/zbywania/wnoszenia do spółek przedsiębiorstw, zorganizowanych części przedsiębiorstw lub istotnych aktywów; planowania struktur korporacyjnych na wypadek śmierci. Doradza i reprezentuje przed sądami w sprawach sporów korporacyjnych.

 

Organizacje

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Toruniu

 

Języki

angielski

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Poprzez kliknięcie przycisku „Akceptuj", bądź „X", wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej o możliwościach zmiany ich ustawień, w tym ich wyłączenia, przeczytasz w naszej Polityce prywatności.
AKCEPTUJ