Marta Bednarek

adwokat

Specjalizacje

O sobie

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Aktualnie doktorantka w Katedrze Prawa Cywilnego i Międzynarodowego Obrotu, gdzie kończy przygotowywać rozprawę doktorską poświęconą problemom prawnym związanym z koegzystencją leków innowacyjnych i ich generycznych odpowiedników na rynku farmaceutycznym. Absolwent Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku filologia angielska – studia licencjackie oraz Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Toruniu specjalizacja – filologia angielska. Doświadczenie zawodowe zdobyła w kancelariach adwokackich wykonując czynności z zakresu obsługi prawnej klientów indywidualnych, jak i podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Zajmowała się sprawami z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, pracy, gospodarczego i karnego. Egzamin adwokacki zdała w 2016 r. Prywatnie szczęśliwa żona i właścicielka dwóch uroczych kotów rasy sfinks kanadyjski. W wolnych chwilach poszerza, zarówno w teorii jak i praktyce, swoją wiedzę kulinarną, ogląda anglojęzyczne seriale kryminalne oraz odwiedza z przyjaciółmi Escape Rooms.

 

Specjalizacja / zainteresowania zawodowe

W Kancelarii zajmuje się obsługą Klientów z branży farmaceutycznej i żywnościowej oraz sprawami z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych i prawa karnego.

 

Organizacje

Okręgowa Rada Adwokacka w Toruniu

 

Języki

angielski (licencjat)

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Poprzez kliknięcie przycisku „Akceptuj", bądź „X", wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej o możliwościach zmiany ich ustawień, w tym ich wyłączenia, przeczytasz w naszej Polityce prywatności.
AKCEPTUJ