Wydarzenia Kancelarii
Ostrowski i Wspólnicy

Fotorelacja z Seminarium „Handlujesz z zagranicą? Zadbaj o swoje interesy – czyli jak być bezpiecznym w obrocie międzynarodowym”.


W dniu 11 września 2018 prawnicy z naszej Kancelarii oraz z zaprzyjaźnionej z nami Kancelarii TIGGES Rechtsanwälte und Steuerberater Partnerschaft mbB z siedzibą w Düsseldorfie, poprowadzili seminarium w Kujawsko-Pomorskim Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (K-PCOIE) przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego, n.t. „Handlujesz z zagranicą? Zadbaj o swoje interesy! – czyli jak być bezpiecznym w obrocie międzynarodowym.”

 

Prelekcje wygłosili: mec. Daniel Kwiatkowski, mec. Maciej Stefanowski, mec. Paweł Cioban, mec. Justyna Gołębiewska, Katarzyna Wiertlewska, doradca podatkowy Anna Kowalska, mec. Marcin Krajnik oraz gościnnie mec. Dominik Wagner.

 

Duża frekwencja i aktywność uczestników seminarium potwierdziły, iż wieloaspektowe spojrzenie na tematykę handlu zagranicznego jest tym, czego oczekują przedsiębiorcy. Poniżej fotorelacja z wydarzenia.

 

12 / 9 / 2018

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Poprzez kliknięcie przycisku „Akceptuj", bądź „X", wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej o możliwościach zmiany ich ustawień, w tym ich wyłączenia, przeczytasz w naszej Polityce prywatności.
AKCEPTUJ